Powered by JS Network Solutions
 
 

Homeopatie

PARAGRIPPE KOMPOZYCJA thumb

Homeopatie je jeden z nejrozšířenějších oborů „alternativní“ léčby. Má dvě stě let starou historii, která začala objevy německého lékaře Samuela Hahnemanna. Používá různé přírodní látky, rostliny, minerály a živočišné produkty, avšak v silně zředěném stavu, do něhož jsou uvedeny zvláštními postupy. Cílem a posláním homeopatické léčby je obnovení zdraví a harmonie organismu, nikoli jen potlačování nepříjemných stavů, aniž by byla odstraněna jejich příčina.

Homeopatika dělíme:

  • na jednosložková (monokompozitní)
  • na vícesložková (polykompozitní), tzn. směsi jednosložkových homeopatik

stodal thumb

Název jednosložkového homeopatika je odvozen od přírodní látky, ze které je homeopatikum připravováno. Číslo následující za názvem homeopatika uvádí takzvanou potenci léku (velmi zjednodušeně se dá říci, že čím je číslo vyšší, tím déle homeopatikum působí). Písmena D, C, CH a LM pak označují způsob ředění použitý během přípravy homeopatika.

Homeopatika jsou k dispozici ve formě cukrových globulí (kuliček), granulí, tablet, lihových kapek, mastí, gelů a čípků. Vhodnou formu volíme podle léčebné potřeby. Klasická homeopatie upřednostňuje podávání jednosložkových homeopatik, symptomatická nebo též homeopatie klinická, pracuje i s vícesložkovými homeopatiky.

Česká lékařská komora uznává homeopatii jako léčebnou metodu již od r. 1993.

V naší lékárně nabízíme homeopatické přípravky renomovaných výrobců – Boiron (Francie), Heel (Německo), a to jak jednosložkové, tak i vícesložkové. Rovněž  nabízíme jednosložková česká homeopatika Akademie české homeopatie,  tzv. homeopatika AKH.

S potěšením Vám můžeme oznámit, že od soboty 25. Června 2022 je možné v naší lékárně využít služby homeopatického poradenství, jelikož od tohoto dne bude v lékárně přítomen Mgr. Jiří Moskala, který studoval homeopatii, věnuje se jí již řadu let a pomáhá klientům s  řešením jejich problémů. Konzultace trvá přibližně 30 minut. Cena jedné konzultace činí 300,-Kč. 

 

Ke konzultaci je možné se objednat přímo u našich lékárníků, a to osobně  nebo telefonicky na čísle:    +420 558 431 631

Upozorňujeme, že konzultace je možná pouze po předchozím objednání.

Podrobné informace o termínech k objednání získáte v lékárně. 

 

Doporučená homeopatika si pak můžete zakoupit, případně objednat,  v naší lékárně.

209898 thumbBoiron Poumon Histamine 30ch 80 Pellets thumbd08f7b153cbb35f34ada91a3571ef6fe thumbpharma roche sur yon boiron thumb

2173876 homeopatia lieky alternativna thumbboiron thumbTraumeel thumbTraumeel

Zeptejte se nás!

Nenašli jste potřebné informace na našem webu? Máte zájem o další informaci nebo potřebujete poradit v konktrétním zdravotním problému nebo vás zajímají informace o našich službách?

Neváhejte a zanechte nám vzkaz, my vám odpovíme.

Máte zájem o newsletter?

Zanechte nám Váš e-mail, budete dostávat informace o nejnovějších akcích a slevách.

Napište nám!