Powered by JS Network Solutions
 
 

bioderma thumb

MICELÁRNÍ voda

Každý jsme jiný, a jinak bude vypadat i péče o pleť. Variant očisty je mnoho, přípravků k tomu určených ještě více. Někomu stačí očista sprchou...

Číst dál: Vyzkoušejte MICELÁRNÍ vodu

stitna zlaza thumb

Štítná žláza

Špatná funkce štítné žlázy. Toto sdělení slyšelo z lékařových úst asi 5 % obyvatel vyspělých zemí. Častěji se tato onemocnění vyskytují u žen.

Číst dál: Štítná žláza

Lékárnička úvodní

Cestovní lékárnička aneb bez čeho neodjíždět

Lékárnička by měla být naší povinnou cestovní výbavou. Její obsah musíme přizpůsobit místu, které hodláme navštívit, i osobám, se kterými cestujeme. Tak vzhůru do toho!

Číst dál: Cestovní lékárnička

pedikura thumb

Pedikúra

S prvními teplými dny odkládáme kromě svetrů také uzavřené boty a necháváme naše nohy dýchat v sandálcích či velmi oblíbených žabkách.

Číst dál: Pedikúra

celulitida thumb

Celulitida

Pojem celulitida možná nic neříká mužům, ale ženy ho bezpečně znají a touží se mu vyhýbat jako čert kříži. Tzv. pomerančová kůže...

Číst dál: Celulitida

artritida thumb

Artritida

Artritida je zánětlivé onemocnění kloubů. Existuje v mnoha podobách, z nichž nejčastější jsou revmatoidní artritida, dna, osteoartritida.

Číst dál: Artritida

Zeptejte se nás!

Nenašli jste potřebné informace na našem webu? Máte zájem o další informaci nebo potřebujete poradit v konktrétním zdravotním problému nebo vás zajímají informace o našich službách?

Neváhejte a zanechte nám vzkaz, my vám odpovíme.

Máte zájem o newsletter?

Zanechte nám Váš e-mail, budete dostávat informace o nejnovějších akcích a slevách.

Napište nám!